Dažniausiai užduodami klausimai

D.U.K

Ką reiškia skaitmeninis portretas?

Skaitmeninis portretas reiškia, kad jis bus išsiųstas el. Paštu, bet nebus pristatymas jūsų namus. Norėdami atspausdinti portretą, turite užsisakyti spausdinimą ant drobės, jį rasite čia.

Kur parodo tikslia kaina su nuolaida?

Į krepšelį įdėjus portretą ir įvedus nuolaidos kodą, tiksliai parodoma, kiek reikia mokėti.Arba nuolaidų kuponas automatiškai įtraukiamas į krepšelį, jei yra kokia nors šventė, pavyzdžiui, parduotuvės gimtadienis, Tėvo diena, Mamų diena, Kalėdos ir kt.

Kiek laiko užtrunka padaryti skaitmeninį portretą?

Jei užsakymų yra daug, portretą padarome per 7 darbo dienas, tačiau paprastai tai padarome per 1–3 darbo dienas.

Ar įmanoma pataisyti portretą, jei jis netinka žmogui ir ar tai kainuoja?

Portreto taisymas visiškai nekainuoja, nes dirbame tol, kol klientas yra 100% patenkintas mūsų darbu.

Ar esate „The Simpsons“ atstovas ir turite licenciją?

Mes neatstovaujame „The Simpsons“ ir kitų animacinių personažų, neturime jokios licencijos, nes visas piešinys perbraižomas nuo nulio, nepažeidžiant animacinio filmukų taisyklės.

Kur mes esame įsikūrę?

Šių metų Frippos.lt meno parduotuvė įsikūrusi internete. Bet spaudos gaminius galite atsiimti pas mūsų partnerį Taikos pr. 141, LT-51132 Kaunas

Kiek laiko užtrunka prekės pristatymas į namus?

Prekė į namus bus pristatyta pakankamai greitai, dauguma klientų prekę gauna jau kitą darbo dieną.

Ar galima susigrąžinti pinigus?

Grąžiname pinigus, jei portreto piešimas neprasidėjo arba klientas jokiu būdu negavo portreto. Jeigu klientas apsigalvos ir įpusėjus kūrinio kūrimui nuspręs, kad portreto nebenori, pinigų negrąžiname, nes mūsų menininkai jau pradėjo dirbti. Tačiau jei klientas yra nepatenkintas savo iliustracija, siūlome pataisyti užsakytą prekę, kuri yra neribota!