“Kvapų taika: skatink tvarumą” yra išskirtinė mūsų lojalumo programa, kuri kviečia jus pasinertį į kvapų pasaulį. Ši programa sukurta siekiant padėti jums ilgą laiką mėgautis mūsų aukščiausios kokybės namų kvapais ir tuo pačiu prisidėtumete prie tvaraus gyvenimo būdo.

Kaip programa veikia?

Kvapų atnaujinimas: Norime sumažinti atliekų kiekį. Todėl, kai jūsų namų kvapo buteliukas pasibaigia, kviečiame jį atnešti atgal į mūsų parduotuvę. Už tai jums suteiksime ypatingą 25% nuolaidą naujam namų kvapui. Tai ne tik padės jums sutaupyti, bet ir prisidėsite prie tvarumo, sumažinant buteliukų atliekų kiekį.

Tvarumo pasižadėjimas: Mes įsipareigojame naudoti tik aukščiausios kokybės, natūralius ingredientus mūsų namų kvapuose, kurie atitinka tvarumo standartus. Taip užtikriname, kad jūs galėsite mėgautis ne tik puikiais kvapais, bet ir žinoti, kad prisidedate prie tvaraus ir ekologiško gyvenimo pasirinkimo.

Prisijunkite prie “Kvapų taika: skatink tvarumą” programos ir išliksite tikras kvapų mylėtojas, tuo pačiu prisidėsite prie tvarumo ir natūralumo vertybių!

Esame meno dirbtuvės, pasiruošusios kiekvieną savo klientą pradžiuginti meno kūriniu

©2020-2022 Frippos.lt Visos teisės saugomos.

Naujienlaiškis

Įveskite savo el. pašto adresą, kad gautumėte karščiausius pasiūlymus

  Skambinkite

  +370 663 89 838

  Image Retina

  Jūsų krepšelis

  Krepšelyje nėra produktų.

  Free shipping on all orders over $75
  Hit Enter to search or Esc key to close