Blog thumbnail

Išskirtiniai Automobiliai ir Magiški Portretai: Frippos.lt Pasirodymas Febi Auto Show 2023

Išskirtiniai Automobiliai ir Magiški Portretai: Frippos.lt Pasirodymas Febi Auto Show 2023

Blog thumbnail


Rugpjūčio 19-ąją, į Kalnapilio Panevėžio Arena susirinko automobilių entuziastai iš visos Lietuvos turėjo galimybę pasinerti į modifikuotų automobilių pasaulį. Šiandienos arenos užuomina buvo ne tik garsūs varikliai ir blizgantys ratai, bet ir ypatingas žavesys – www.Frippos.lt animuotų šeimos portretų kolekcija, kuri subtiliai papuošė įspūdingą „Febi Auto Show 2023“ parodą.

Šioje prestižinėje parodoje, buvo pristatyti naujausi automobilių dizaino, inžinerijos ir technologijų pasiekimai, sulaukė didelio viešo susidomėjimo. Lankytojai turėjo unikalų šansą pamatyti šimtus modifikuotų automobilių, pritaikytų tiek gatvės režimui, tiek lenktyniniam sportui.

Be šių išskirtinių automobilių, parodoje buvo pristatyta ir neįprasta ir įdomi atrakcija – www.Frippos.lt animuoti šeimos portretai. Frippos.lt komanda sugebėjo sujungti automobilių kultūrą su menine išraiška, sukurdama unikalią kolekciją, kuri tapo puikiu akcentu šiame renginyje. Šie animuoti portretai ne tik perteikia asmenybę ir stilių, bet ir perteikia šeimyninį jausmą, sugrąžindami nepakartojamas akimirkas.


Febi Auto Show 2023“ išaugo iki nuostabaus susitikimo, kuris apžavėjo ne tik automobilių entuziastus, bet ir menininkus bei šeimas. Ši paroda buvo ne vien paprastas renginys, bet tikra patirtis, palikusi įspūdžius, kurie ilgainiui neišblėsta, visiems ją aplankiusiems.

Esame meno dirbtuvės, pasiruošusios kiekvieną savo klientą pradžiuginti meno kūriniu

©2020-2022 Frippos.lt Visos teisės saugomos.

Naujienlaiškis

Įveskite savo el. pašto adresą, kad gautumėte karščiausius pasiūlymus

  Skambinkite

  +370 663 89 838

  Image Retina

  Jūsų krepšelis

  Krepšelyje nėra produktų.

  Free shipping on all orders over $75
  Hit Enter to search or Esc key to close